Lektorka břišního orientálního tance,choreografka,manažerka  a lektorka

 Tanečního studia Fatima Ostrava  nyní Fatima dance a fitness  Fatima - Martina Rohunová https://www.martinarohunova.cz/


V roce 2002 jsem se seznámila s  orientálním tancem u lektorky Vendulky Maderské a Taneční školy Layly Abdel. 

     • Prošla jsem výukou řady českých a zahraničních lektorek. Např.Vendulka Maderská, Karolína Idrisová,Daniela , Katka Krejčová, Latifah, Layla Abdel, Jillina, Bri Hurley, Amar Gamal, Saidi, Izadora Bushkowski, Shereen, Saida a dalších lektorů. Nejvíce jsem vděčná světoznámé tanečnici Shereen a Daila , které mi velmi učarovaly svým neskonale ženským a přesvědčivým tanečním uměním a bohatými tanečními znalostmi a zkušenostmi z jejich cest za orientálním tancem.
      • v lednu 2008 založila Centrum orientálního tance Fatima , jehož působnost rozšířila po celé Ostravě.
       • V roce 2008 také založila svoji taneční skupinu Rihab se kterou vystupuje na akcích. Koncem roku 2009 otevírá Taneční studio Fatima-Ostrava, kde působí nejen jako tanečnice a lektorka, ale především jako manažerka. Taneční studio Fatima nabízí široký výběr lekcí od 2,5 letých dětí a dospělé - různým tanečním stylům. www.fatima-ostrava.cz  Studio se během dvou let rozšíří   a tím se stane jedním  z největších  v Ostravě, se třemi  tanečními sály, nejrozsáhlejší nabídkou lekcí. Ve studiu pracuje skvělý tým tanečníků , také členové baletního souboru ND Ostrava. V září 2017 se Studio rozšířilo a další pobočku a to Studio Fatima Poruba - Duha, studio se dvěma sály, s bohatou nabídkou lekcí.
 • Od roku 2007 pořádám akci - jedinečnou v Ostravě  Orientální ples , pohádky princezny Shahrazade - festival a show zároveň určený nejen tanečnicím ale především široké veřejnosti. Tento ples byl později přejmenován na Ples show  Fatima Ostrava .Netradiční ples  plný vystoupení , bohatého programu, vystoupení lektorů, studentů Studia Fatima.  Celá akce je velká taneční dhow, spousta vystoupení mnoha tanečních stylů, soutěže, zábava. 
 • Další 13. ročník Ples show Fatima se bude konat v sobotu   v dubnu 2020

 

 

 

Orientální tanec a hudba má své kouzlo a mě okouzlila velmi.Když ji slyším ,začnu se okamžitě vlnit, je to prostě nádhera .Sama se nechávám tancem unést kdykoliv – doma,, na hodině s mými tanečnicemi.Nejraději imrovizuji, naučené choreografie jsou krásné ale do improvizace dám svoje " já" a pak záleží jen mém vnitřním rozpoložení.


Orientální tanec mě fascinuje tím,že pokaždé můžeme být někým jiným. Buď něžnou vílou, tajemnou svůdkyní, nebo hravou dračicí... prostě podle nálady.

Krása a kouzlo orientálního tance spočívá v tom ,že v něm každá žena může být krásná.Viděla jsem tanečnice ,které měly daleko k modelkám, ale když jsem je viděla tančit, nemohla jsem od nich odtrhnout oči...a v tom to je.

Tančit může každá žena,či dívka ,pokud jí to zdravotní stav dovolí.Chce to jen mít chuť,občas taky velkou trpělivost a pak popustit uzdu své fantazii a ponořit se do rytmů orientální hudby. Na svých hodinách bych Vám chtěla předat to co jsem se za ta léta naučila a také pozitivní energii, která z tance pramení. Přála bych si , aby děvčata na mých lekcích alespoň na chvíli zapomněly na starosti všedního dne. Nejvíc mě potěší,když odchází po mé lekci spokojené a s úsměvem na tváři. Z toho mám opravdovou radost.

 

Přeji Vám velkou trpělivost a mnoho příjemných chvil na lekcích orientálního břišního tance.

 

Tančete s námi pro radost

,zdraví a krásu...

 

FATIMA LEI a tým Studia Fatima

Aktuality

12.ročník Ples show Fatima 2019!

Zdravím všechny příznivce Studia Fatima.

Jak možná již víte, pořádáme další, již 12. ročník PLES SHOW FATIMA 2019

Proto bych Vám ráda podala více informací k této akci, která je opravdu velmi netradiční.

Info je pro hosty, pro rodiče i pro vystupující na plese.

13 . dubna 2019  od 19hod( to už začíná program) 

DK AKORD OSTRAVA ZÁBŘEH

moderátor  a DJ  : DJ LOWA

vstupenky koupíte:  pouze ve Studiu Fatima Poruba a Hrabůvka a Fatima Centrum!

Cena vstupenky je 390,- ke stolu, 290,- na balkon.

Jak tento ples probíhá

 • Během plesu , tedy do  24hod probíhají 3 taneční bloky, celkem asi 20 vystoupení.
 • První blok je 19- 20hod , pak 21,30 druhý , kde bude i výuka - animace  ve   23,30 proběhne třetí  taneční blok .
 •  Program začne vystoupením lektorů a  dětí, pak studentů - s výukou  a v posledním bloku budou hosté a  tanečníci, lektoři našeho studia. Mezi bloky hraje DJ LOWA taneční hudbu.
 • O půlnoci se koná tombola, vstupenky do tomboly se prodávají během plesu a tombola je opravdu bohatá na ceny. Po tombole míváme sexy vystoupení  a pak už je zábava - diskotéka do 4 hod   s DJ LOWA.
 • V bočním sále bude čajovna s dýmkami, arabskými specialitami, čajíčky, takže v pauzách mezi tanečními vystoupeními  budete moci buď  tančit -   vychutnat si arabské speciality, či využít baru na plese, či si namíchat speciální míchané drinky u vchodu. U vchodu bude i možnost focení s rekvizitami.
 •  Ples je vhodný pro děti i dospělé, děti. Děti mají možnost vidět vystoupení tanečníků, lektorů , dětí které se učí jiné taneční styly. Mohou si zasoutěžit, něco vyhrát, a to i dospělí. 
 • Na ples mohou páry i  jednotlivě. Pánové se mohou kochat množstvím nádherných tanečnic, k půlnoci bývá lehce sexy vystoupení. Dámy si mohou  vychiutnat celý ples i bez partnera. Klienti  klientky studia mohou mít místa u svých oblíbených  lektorů.
 • Celá akce se natáčí , z každého tanečního vstupu bude  profi video. Vše bude také nafoceno fotografem.