Fatima Lei a Taneční škola Fatima Ostrava

Nabízíme lekce, pravidelnou výuku  orientálního břišního tance pro všechny pokročilosti,nabízíme také lekce pro děvčátka.

Sál  Taneční studio Fatima Ostrava,

Dr.Martínka 1617/10.Albert 1p a nově také Studio FatimsaOstrava Poruba Duha  

ZÁPIS A INFORMACE  ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANEC OSTRAVA - INFO,ZÁPIS ZDE

 


 

 

Co sebou na kurz?

Poholný oděv, top,či triko(ne příliš volné) sukně či elastické kalhoty.Přes boky stačí uvázat nějakou šálu,či šátek,později si můžete pořídit penízkový šátek.Lze je také zakoupit  za velmi výhodné ceny v Tanečním studiu Fatima Ostrava. Tančíme naboso,popř.v ponožkách ,či v piškotách.

Tancujte s námi pro radost,zdraví a krásu!

Proč si vybrat kurz právě u nás?

 • Tančíme v krásných sálech Tanečního studia Fatima v Ostravě Hrabůvce,sály jsou orientálně vyzdobeny,podlaha je odpružená,po celé délce sálu jsou zrdcadla,v sále je také klimatizace.
 • V našem Tanečním studiu máme lekce každý den,lekce můžete libovolně nahrazovat(po domluvě)Snažíme se ,abyste zaplacené lekce opravdu protančila.
 • U nás se naučíte tančit,všechny lektorky jsou velmi milé a vstřícné.Individuální přístup ke každé tanečnici je samozdřejmostí.Chceme,aby se každá z Vás cítila jako orientální princezna,abyste s námi zapomněla na všední starosti.
 • U nás máte možnost neustále se zlepšovat.Pokud Vás břišní tanec nadchne,máte možnost navštěvovat intenzivní taneční semináře.Z naučených tanečků budete mít radost nejen VY ,ale také Vaše okolí.Chceme,abyste se cítila krásná a sebevědomá a uměla se "předvést"
 • pro naše žačky pořádáme Orientální party,či večírky  a to buď v Dobré čajovně -Ostrava Zábřeh,či v Tanečním studiu Fatima
 • Odvážnějš mohou s námi vystupovat na  ORIENTÁLNÍM PLESE ,který každoročně pořádáme .

 

Možnost náhrady nevychozených lekcí

Permanentky  platí po určité období,10-20 týdnů,po tuto dobu máte možnost tyto lekce nahrazovat a to dle Vašich potřeb(po domluvě)Náhrada by však neměla překročit 4 lekce.Permanentka Vám končí posledním týdnem na permanentce.

Pokud na hodině nestíháte,či  se naopak nudíte,nebo Vám vybraný termín nevyhovuje ,máte možnost přejít  do jiného kurzu břišního tance,který pořádáme-je však nutné se předem domluvit

 


F

RADA NA ZÁVĚR:

 

At už jde o jakoukoli pokročilost,jde především o to ,aby Vás lekce bavily,abyste si při poslechu krásné orientální hudby a pohybů břišního tance odpočinuly.Nejde o dokonalost.Nebuďte zklamané,pokud Vám prvky,či choreografie nejdou podle Vašich představ,nejde o dokonalost.Je třeba trpělivosti,opakováním si jednotlivé prvky osvojíte  a vy sama budete mít sama ze sebe velkou radost! 

Aktuality

12.ročník Ples show Fatima 2019!

Zdravím všechny příznivce Studia Fatima.

Jak možná již víte, pořádáme další, již 12. ročník PLES SHOW FATIMA 2019

Proto bych Vám ráda podala více informací k této akci, která je opravdu velmi netradiční.

Info je pro hosty, pro rodiče i pro vystupující na plese.

13 . dubna 2019  od 19hod( to už začíná program) 

DK AKORD OSTRAVA ZÁBŘEH

moderátor  a DJ  : DJ LOWA

vstupenky koupíte:  pouze ve Studiu Fatima Poruba a Hrabůvka a Fatima Centrum!

Cena vstupenky je 390,- ke stolu, 290,- na balkon.

Jak tento ples probíhá

 • Během plesu , tedy do  24hod probíhají 3 taneční bloky, celkem asi 20 vystoupení.
 • První blok je 19- 20hod , pak 21,30 druhý , kde bude i výuka - animace  ve   23,30 proběhne třetí  taneční blok .
 •  Program začne vystoupením lektorů a  dětí, pak studentů - s výukou  a v posledním bloku budou hosté a  tanečníci, lektoři našeho studia. Mezi bloky hraje DJ LOWA taneční hudbu.
 • O půlnoci se koná tombola, vstupenky do tomboly se prodávají během plesu a tombola je opravdu bohatá na ceny. Po tombole míváme sexy vystoupení  a pak už je zábava - diskotéka do 4 hod   s DJ LOWA.
 • V bočním sále bude čajovna s dýmkami, arabskými specialitami, čajíčky, takže v pauzách mezi tanečními vystoupeními  budete moci buď  tančit -   vychutnat si arabské speciality, či využít baru na plese, či si namíchat speciální míchané drinky u vchodu. U vchodu bude i možnost focení s rekvizitami.
 •  Ples je vhodný pro děti i dospělé, děti. Děti mají možnost vidět vystoupení tanečníků, lektorů , dětí které se učí jiné taneční styly. Mohou si zasoutěžit, něco vyhrát, a to i dospělí. 
 • Na ples mohou páry i  jednotlivě. Pánové se mohou kochat množstvím nádherných tanečnic, k půlnoci bývá lehce sexy vystoupení. Dámy si mohou  vychiutnat celý ples i bez partnera. Klienti  klientky studia mohou mít místa u svých oblíbených  lektorů.
 • Celá akce se natáčí , z každého tanečního vstupu bude  profi video. Vše bude také nafoceno fotografem.