Fatima Lei a Taneční škola Fatima Ostrava

Nabízíme lekce, pravidelnou výuku  orientálního břišního tance pro všechny pokročilosti,nabízíme také lekce pro děvčátka.

Sál  Taneční studio Fatima Ostrava,

Dr.Martínka 1617/10.Albert 1p a nově také Studio FatimsaOstrava Poruba Duha  

ZÁPIS A INFORMACE  ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANEC OSTRAVA - INFO,ZÁPIS ZDE

 


 

 

Co sebou na kurz?

Poholný oděv, top,či triko(ne příliš volné) sukně či elastické kalhoty.Přes boky stačí uvázat nějakou šálu,či šátek,později si můžete pořídit penízkový šátek.Lze je také zakoupit  za velmi výhodné ceny v Tanečním studiu Fatima Ostrava. Tančíme naboso,popř.v ponožkách ,či v piškotách.

Tancujte s námi pro radost,zdraví a krásu!

Proč si vybrat kurz právě u nás?

  • Tančíme v krásných sálech Tanečního studia Fatima v Ostravě Hrabůvce,sály jsou orientálně vyzdobeny,podlaha je odpružená,po celé délce sálu jsou zrdcadla,v sále je také klimatizace.
  • V našem Tanečním studiu máme lekce každý den,lekce můžete libovolně nahrazovat(po domluvě)Snažíme se ,abyste zaplacené lekce opravdu protančila.
  • U nás se naučíte tančit,všechny lektorky jsou velmi milé a vstřícné.Individuální přístup ke každé tanečnici je samozdřejmostí.Chceme,aby se každá z Vás cítila jako orientální princezna,abyste s námi zapomněla na všední starosti.
  • U nás máte možnost neustále se zlepšovat.Pokud Vás břišní tanec nadchne,máte možnost navštěvovat intenzivní taneční semináře.Z naučených tanečků budete mít radost nejen VY ,ale také Vaše okolí.Chceme,abyste se cítila krásná a sebevědomá a uměla se "předvést"
  • pro naše žačky pořádáme Orientální party,či večírky  a to buď v Dobré čajovně -Ostrava Zábřeh,či v Tanečním studiu Fatima
  • Odvážnějš mohou s námi vystupovat na  ORIENTÁLNÍM PLESE ,který každoročně pořádáme .

 

Možnost náhrady nevychozených lekcí

Permanentky  platí po určité období,10-20 týdnů,po tuto dobu máte možnost tyto lekce nahrazovat a to dle Vašich potřeb(po domluvě)Náhrada by však neměla překročit 4 lekce.Permanentka Vám končí posledním týdnem na permanentce.

Pokud na hodině nestíháte,či  se naopak nudíte,nebo Vám vybraný termín nevyhovuje ,máte možnost přejít  do jiného kurzu břišního tance,který pořádáme-je však nutné se předem domluvit

 


F

RADA NA ZÁVĚR:

 

At už jde o jakoukoli pokročilost,jde především o to ,aby Vás lekce bavily,abyste si při poslechu krásné orientální hudby a pohybů břišního tance odpočinuly.Nejde o dokonalost.Nebuďte zklamané,pokud Vám prvky,či choreografie nejdou podle Vašich představ,nejde o dokonalost.Je třeba trpělivosti,opakováním si jednotlivé prvky osvojíte  a vy sama budete mít sama ze sebe velkou radost! 

Aktuality

Kdo jsem ?

Kdo je Martina Rohunová 

https://www.martinarohunova.cz/